X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یکشنبه 4 تیر‌ماه سال 1396

عید فطر

عید فطر را به کلیه کسانی که در ماه گذشته روزه گرفتند تبریک می گویم. و به کلیه کسانی که روزه نگرفتند تسلیت. تسلیت نه از بابت این که روزه نگرفتند و بعد از صد و بیست سال می میرند و آتش دوزخ در انتظار آن هاست و باید بروند و برای بهشتیان آب جوش ببرند بلکه یک موز بگیرند، بلکه به این دلیل که تا یازده ماه دیگر نمی توانند روزه خواری کنند و  ایضن برای خوردن زامبیا (زولبیا+بامیه) باید دولا پهنا پول خرج کنند.

نظرات (6)
دکمه
شنبه 24 تیر‌ماه سال 1396 ساعت 13:00
پس شما عاشق ِ شیرینی هستین
پاسخ:
امتیاز: 0 0
دکمه
چهارشنبه 21 تیر‌ماه سال 1396 ساعت 15:05
نه جدید نیست اما تهران ندیدم هنوز. تو شیراز همه قنادیا دارن. زولبیا رژیمی. شیرینیش کمتر، ترد تر و سیاه دونه داره. من بهش میگم زولبیا مورچه ای :))
یه بار هم داشتم تو مترو با تلفن با مامانم صحبتمیکردم، در واقع رو پله برقی، گفتم مامان واسم زولبیا مورچه ای بیارین، آقایی که جلوم بود، گفت مردم چه چیزا میخورن:))
اگه شد واسه شما در آینده میارم.
پاسخ:
ممنون از توضیحات شما. من ندیدم به قول شما توی تهران ندیدی.
حالا من توی شهر سنندج که گاهی گذرم میافته یه زولبیاهایی دارن که کمی نازکتر از بامیه است. من اونا رو دوست دارم. رژیمی نیست هیچی، خیلیم نارژیمیه.
امتیاز: 0 0
دکمه
سه‌شنبه 20 تیر‌ماه سال 1396 ساعت 14:25
ممنون بابت عرض تسلیت :))
زولبیاااا هم فقط زولبیاااا مورچه ای (رژیمی با سیاه دونه)
پاسخ:
جدیده؟
امتیاز: 0 0
فلورا
یکشنبه 18 تیر‌ماه سال 1396 ساعت 21:35
به من هم باید تسلیت گفت، چون دیگه نمیتونم روزه بگیریم... زامبیا هم در شهر ما در همه روزهای 5شنبه موجود است...
اما درباره ی خوبی و بدی ریاضت، من فکر میکنم ریاضت دائمی نه، اما ریاضت هدفمند و مقطعی برای اینکه انسان تر باشیم مفید هست... اون خودشناسی و خودآگاهی که در طول دوره ی ریاضت آگاهانه به انسان دست میده، خیلی لذت بخشه. هرچند بدون ریاضت هم میشود انسان بود و ماند.
پاسخ:
شما کاملن درست می فرمایید. ولی ریاضت کمک می کنه. خیلیا بی ریاضت نمی تونن. ریاضت اگه خودشم دخالتی در قضیه نداشته باشه، باز شبیه یک هندل عمل می کنه.
امتیاز: 0 0
sophia
چهارشنبه 16 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 19:04
میدونستم که اون خاطره خود شماست. اگر روزه گرفتن در زیربنای خودش یک مفهوم باارزش داشت، مشکلی نبود. اما فاقد چنین چیزی ست.
پاسخ:
تا حدود پانزده سالگی با یاران دبستانی روزه می گرفتیم. تقریبن همه روزه بودیم. به شکلی چشم هم چشمی بود. که از آن روز به بعد دیگر من ادامه ندادم. بعدها دیدم و فهمیدم به شکلی ریاضت است که ریاضت کلن خودش در دین اسلام جایی ندارد. و بعضی از علمای روشن بین حتا آب خوردن و سیگار کشیدن را هم مبطل آن نمی دانند. با این ها می شود کنار آمد و اگر روزی و روزگاری کسی بی سحر روزه بگیرید شاید بتواند قبل از افطار هم آن را بگشاد.
امتیاز: 0 0
sophia
چهارشنبه 16 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 11:28
حالا شما روزه دار بودین یا روزه خوار؟! باید به شما چی بگیم؟
گفته باشم چه رمضان چه غیر رمضان من که از زامبیا(زولبیا بامیه) خوشم نمیاد.
پاسخ:
من در یکی از یادداشتهایی که در ماه رمضان گذاشتم از کسی نوشتم که شبی بی سحری روزه گرفت و فردایش هنگام افطار وقتی کمی قبل از اذان افطار کرد به دلیل برخورد بد یک روزه دار با او تا به امروز که 50 سال از آن می گذرد روزه نگرفت. آن کس خودم بودم. بنابراین به من تسلیت بگید چرا که تا یازده ماه نمی توانم روزه خواری کنم.

خانم ها معمولن زامبیا دوست ندارند.
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد